ГоловнаВсі новиниВивчення ефективності сумісного використання пестицидів і біорегулятора Регоплант при вирощуванні соняшнику

СтаттіВивчення ефективності сумісного використання пестицидів і біорегулятора Регоплант при вирощуванні соняшнику

23.09.2015

В розділ «польові випробування» додано звіт на тему «Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні соняшнику». Дослід проводився в умовах посухи! Кількість опадів з моменту посіву і до збирання врожаю — 64 мм! 

ДП МНТЦ «Агробіотех» висловлює щиру подяку керівнику Фермерського господарства «Амадея» Новоодеського району Миколаївської області Ребенюку Олександру за високопрофесіональну дослідну роботу по застосуванню біозахисного регулятора Регоплант при вирощуванні гібридів соняшника. Це є прикладом плідної співпраці виробників-аграріїв з наукою! Він може бути прикладом для фахівців, які хочуть опанувати досягнення української науки.

Ми щиро запрошуємо зацікавлених фахівців до плідної співпраці по відпрацюванню елементів технологій вирощування основних культур із застосуванням регуляторів росту рослин виробництва Центру «Агробіотех», по яких проведено дослідження з розкриттям механізму фізіологічної дії на клітинному рівні.

читати звіт