ГоловнаВсі новиниУчасть у 43 щорічному форумі суспільства регуляторів росту рослин США

СтаттіУчасть у 43 щорічному форумі суспільства регуляторів росту рослин США

USA July18У період 17-21 липня відбувся 43 щорічний форум суспільства регуляторів росту рослин США, м Raleigh, North Carolina.

Участь у форумі взяли представники більшості наукових центрів та університетів США, представники компаній виробників біостимуляторів, пестицидів, технологи і вчені з США, Китаю, Іспанії, Канади та України. Нашу країну на цьому форумі представляв директор МНТЦ «Агробіотех» Сергій Пономаренко, який представив науковому товариству досягнення України в створенні полікомпонентних биорегуляторів з біозахисним ефектом Стимпо і Регоплант, які були сприйняті з великим інтересом. Особливий інтерес викликали результати по боротьбі з нематодами. Представники 5 університетів США дали згоду на проведення модельних дослідів в чашках Петрі при пророщування насіння сої з використанням Стимпо і Регоплант у в боротьбі з соєвої нематодою Heterodera Glicinia.

Отримані позитивні результати, які мали місце під час випробування нематоди Heterodera Sсhachtii на насінні оброблених Регоплантом, дозволяють вийти до польових випробувань в ряді штатів США для вирішення національної катастрофи - 84% полів вражені соєвою нематодою з перевищенням порогу шкодочинності в 2,4 рази. Збиток від цього «чуда цивілізації» обчислюється сотнями мільйонів доларів.