СтаттіРегоплант картопля

Potato

ОПИС, ЗАСТОСУВАННЯ

Новітній біостимулятор рослин із серії композиційних препаратів, в основу дії якого покладено синергетичний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і аверсектину. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарною дією. Збалансована композиція біологічно активних сполук - аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот, олігосахаридів та мікроелементів, а також біозахисних сполук.

Стимулятор росту Регоплант "Картопля" знищує колорадського жука і його личинки, препарат також сприяє прискореному поділу клітин, ризогенезу, розвитку симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посиленню фотосинтетичної активності та розвитку листкової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Препарат має антимутагенний ефект, поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує урожай. Препарат має яскраво виражену біозахисну і антипаразитарну дію.

Спосіб використання: обробка бульб перед посадкою - вміст пакету (40 мл) розвести в 10 л води і обробити бульби.

Обприскування рослин двічі: при появі 3-4 листа і у фазі бутонізації (перед цвітінням). Зміст пакету (40 мл) розвести в 10 л води і обробити рослини.

Обробку проводять вранці, ввечері або при похмурій погоді. Розведений розчин може зберігатися 24 години. Можливе застосування з пестицидами.

ТУ У 20.2-31168762-006:2012

 

Чаркор

charkor-17

ОПИС, ЗАСТОСУВАННЯ

Високоефективний стимулятор коренеутворення. Композиція регуляторів росту природного походження - продукт біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів, виділених з кореневої системи женьшеню, і синтетичних аналогів фітогормонів. Препарат рекомендований до використання для прискорення процесів коренеутворення у зелених і здерев'янілих живців, а також укорінення і розвитку кореневої системи саджанців плодових, декоративних дерев, чагарників, квітів, лікарських рослин. Прискорює поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні.

Під дією стимулятора роста "Чаркор"  відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листкової поверхні.

НОРМИ ВИТРАТ: 10 мл на 4 л води для замочування корінців або зелених живців трав'яних, чагарникових та здерев'янілих саджанців;

10 мл на 1 л води для замочування здерев'янілих та напівздерев'янілих живців, сіянців та саджанців декоративних і плодових дерев, кущів, квітів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Зелені напівздерев'янілі, здерев'янілі живці або корінці зазначених культур замочують у робочому розчині на 18-24 год., занурюючи їх на глибину 3-5 см, після чого їх промивають проточною водою і висаджують в грунт або субстрат.

Сіянці і саджанці перед висадкою замочують в робочому розчині на 1-2 години.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ - 3 роки в упакові виробника при температурі 0-30 °С.

ТУ У 24.2-03563790-041-2001

 

Регоплант овочі

Ovochi

ОПИС, ЗАСТОСУВАННЯ

Новітній біостимулятор рослин із серії композиційних препаратів, в основу дії якого покладено синергетичний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і аверсектину. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарною дією. Збалансована композиція біологічно активних сполук - аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот, олігосахаридів та мікроелементів, а також біозахистних сполук.

Під дією стимулятора росту Регоплант "Овочі" відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листкової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Препарат має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, збільшує урожай. Препарат має яскраво виражену біозахисну та антипаразитарну дію.

Спосіб використання: 1. Обприскування після висаджування в грунт 2. Оприскування у фазу бутонізації, 3. Обприскування одразу після цвітіння. Обробку проводять вранці, ввечері або при похмурій погоді. Розведений розчин може зберігатися 24 години. Можливе застосування з пестицидами.

Норми внесення препарату Регоплант "Овочі":
У ємність з водою 10 л додати вміст пакетика (10 мл), ретельно перемішати і обробити рослини шляхом обприскування листової поверхні (2,5-3 л на 1 сотку).

ТУ У 20.2-31168762-006:2012

 

Регоплант захист саду

garden

ОПИС, ЗАСТОСУВАННЯ

Новітній біостимулятор рослин із серії композиційних препаратів, в основу дії якого покладено синергетичний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і аверсектину. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарною дією. Збалансована композиція біологічно активних сполук - аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот, олігосахаридів та мікроелементів, а також біозахисних сполук.

Під дією стимулятора росту Регоплант "Захист саду" відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичного мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листкової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Препарат має антимутагенний ефект, поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує врожай. Препарат має яскраво виражену біозахисну і антипаразитарну дію. Захищає рослини від попелиці, яблуневої молі, вишневих мух.

Спосіб використання: обприскування в період розпускання бруньок і у фазу бутонізації (20 мл на 2,5-3 л води)

У ємність з водою (2,5-3 л) додати вміст пакетика (20 мл), ретельно перемішати і обробити дерева шляхом обприскування листової поверхні. Обробку проводять вранці, ввечері або при похмурій погоді. Розведений розчин може зберігатися 24 години. Можливе застосування з пестицидами .

ТУ У 20.2-31168762-006:2012

 

Регоплант ягоди

berry

ОПИС, ЗАСТОСУВАННЯ

Новітній біостимулятор рослин із серії композиційних препаратів, в основу дії якого покладено синергетичний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і аверсектину. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарною дією. Збалансована композиція біологічно активних сполук - аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот, олігосахаридів та мікроелементів, а також біозахисних сполук.

Під дією стимулятора роста Регоплант "Ягоди" відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листкової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Препарат має антимутагенний ефект, поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує урожай. Препарат має яскраво виражену біозахисну та антипаразитарну дію.

Спосіб використання: 1. Обприскування у фазі бутонізації (до цвітіння), 2. Обприскування в період опадання пелюсток (початок зав'язування плодів).

Норми внесення препарату Регоплант "Ягоди":
У ємність з водою (10 л) додати вміст пакетика (10 мл), ретельно перемішати і обробити рослини шляхом обприскування листової поверхні (2,5- 3 л на 1 сотку).

Висадка розсади в грунт: після пересадки розсади в грунт рекомендується обприскування розчином 10 мл препарату в 10 л води. Обробку проводять вранці, ввечері або при похмурій погоді. Розведений розчин може зберігатися 24 години. Можливе застосування з пестицидами.

ТУ У 20.2-31168762-006:2012