ГоловнаВсі новиниЗавершено дворічні державні випробування в Республіці Білорусь

СтаттіЗавершено дворічні державні випробування в Республіці Білорусь

грудень 2014

Завершено дворічні державні випробування в Республіці Білорусь нових українських регуляторів росту з біозахисним ефектом Стимпо іРегоплант при вирощуванні озимої пшениці, озимого тритікале, ярої пшениці, ярого ячменю, озимого ріпаку, кукурудзи, цукрового буряку та при вирощуванні саджанців ялини, сосни, дубу. 

Фахівці РУП «Інститут грунтознавства та агрохімії НАН РБ» ретельно виконали дослідження, що дозволило провести державну реєстрацію препаратів Стимпо і Регоплант в державній установі «Головна державна інспекція по насінництву, карантину та захисту рослин». 

Висловлюємо щиру подяку нашим білоруським фахівцям за їхній високий професіоналізм, громадянську позицію і щире надання консультацій щодо підготовки документації! 

Ми хочемо висловити подяку особисто Сірій Таїсії Михайлівні, завідуючій відділу РУП «Інститут грунтознавства та агрохімії», Клочковій Ользі Петрівні, науковому співробітнику РУП Науково-практичного центру гігієни, Гололоб Тамарі Іванівні – начальнику Відділу реєстрації Головної державної інспекції по насінництву, карантину та захисту рослин, Пестерову Сергію Анатолійовичу – головному спеціалісту Відділу реєстрації. 

Ця подія є визначною, бо вона відкриває новий етап нашої співдружності українців і білорусів, на чому наголосив на минулому тижні в період візиту до Києва Президент Республіки Білорусь Олександр Григорович Лукашенко. 

Наша відповідь – готовність у 2015 році забезпечити аграріїв усіх регіонів Білорусі високими технологіями з використанням регуляторів росту Стимпо і Регоплант при вирощуванні сільськогосподарської продукції на 1 млн. га посівів. 

Потужності для виконання такої почесної місії створено!