ГоловнаВсі новиниКонференція в Уманському національному університеті садівництва

СтаттіКонференція в Уманському національному університеті садівництва

Uman02.02.2017 в Уманському національному університеті садівництва пройшла зустріч вчених університету і Національної академії наук в напрямку реалізації використання фундаментальних і прикладних досліджень з вивчення 54 гербіцидів провідних компаній світу з різними нормами застосування, окремо, і разом з біорегуляторами ДП МНТЦ «Агробіотех». На конференції були присутні проректор з наукової роботи, доктор біол. наук, професор Карпенко Віктор Петрович, фахівці кафедри садівництва і наукові представники кафедри біології та мікробіології, яку очолює доктор біол. наук, професор Грицаєнко Зінаїда Мартинівна.

Представникам фермерського колективу Уманського району запропоновані нові технології в підвищенні врожайності, стійкості рослин до патогенів і паразитів, а також з метою відновлення біорізноманіття грунтів і збереження генетичного потенціалу сортів с-г. культур.

У конференції взяв участь провідний журналіст українського радіо Куцак Олександр Валерійович, який зібрав інтерв'ю і виступи фахівців, які найближчим часом будуть звучати на Українському радіо в програмі Колос.