СтаттіКвіти

Технологія вирощування квітів із застосуванням регуляторів росту рослин:

Передпосівна обробка:

1. Насіння квітів замочують в 0,01 % розчині (1 мл в 10 л води) Емістиму С або Біолану на 8-12 годин, підсушують і висівають у грунт.

2. Бульбовидні корені, бульби, цибулини перед посадкою занурюють на 2-3 години в 0,01 % розчин Чаркору, потім висаджують у зволожений грунт.

Обробка розсади для стимуляції коренеутворення:

1. Кореневу систему розсади перед висадкою на постійне місце занурюють в розчин Чаркору (1 мл препарату на 1 л води ) на 30 хвилин.

 2. Квіти на новому місці висадки поливають 0,01 % розчином Емістиму С або Біолану з розрахунку 10 л розчину на 1 сотку на 3-й день після посадки рослин в грунт, повторно - через 2 тижні.

Обприскування рослин:

Обприскування рослин проводять 0,01 % розчином Емістиму С або Біолану у фазі бутонізації або при проведенні фітосанітарних обробок спільно із засобами захисту рослин для посилення фотосинтетичної здатності. Для зменшення стресу при зрізуванні квітів доцільно провести обприскування насаджень 0,01 % розчином регуляторів росту рослин, що сприятиме кращому стану квітів при зберіганні.

Доцільно один раз за вегетацію проводити полив грунту, обприскування рослин 0,01 % розчином Емістиму С або Біолану з розрахунку 10 л на 1 сотку перед цвітінням.