ГоловнаВсі новиниМіжнародна конференція по біологічних речовинах і регуляторах росту рослин у Китаю

СтаттіМіжнародна конференція по біологічних речовинах і регуляторах росту рослин у Китаю

28-29.10.2014

у місті Куньмінь, Китай відбулася Міжнародна конференція по біологічних речовинах і регуляторах росту рослин. З доповіддю про здобутки українських вчених виступив директор ДП МНТЦ «Агробіотех» Пономаренко Сергій Платонович. Презентація про нові біостимулятори з біозахисним ефектом Стимпо і Регоплант була представлена англійською та китайською мовами.

Результати досліджень в Україні викликали значну зацікавленість китайських фахівців, а один з них заявив, що випробовуючи наш Біолан, він відчув значний ефект і назвав ці препарати сльозами ангела, «tears of angels», тобто в таких невеликих кількостях препарати проявляють такі значні властивості!

І, безумовно, заслуговує на увагу відвідувачів сайту інформація про наявність у магазинах агрохімікатів міста Куньмінь продукції з Києва від «Агробіотех» - препарату Емістим С з логотипом на упаковці ISTC AgrobiotechUkraine, і прапором України.

Наводимо Вам фото упаковки 1 мл. препарату Емістим С, вартість якого в Китаї становить 10 юанів (1,5 долл. США), який зареєстрований в Китаї для вирощування пшениці, рису, кукурудзи, сої, овочевих культур.

Нині проводяться випробування препарату Біолан з метою його реєстрації в Китаї.