ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Визначення фізіологічної активності регулятора росту рослин Стимпо на кукурудзі

Принцип методу – контроль величини приросту коренів і висоти надземної частини кукурудзи.

Дата проведення дослідів: 28.02.2019 - 11.03.2019

Процес пророщування насіння:

З отриманих розчинів взяли по 1 мл і додали по 2 мл дистиляту, отримали по 3 мл робочих розчинів кожного зразка.

Обробка насіння: Взяли по 10 шт. насіння (по 3 рази для кожної моделі дослідів) і помістили в скляні бюкси, потім додали по 0,3 мл робочих розчинів (в контролі – 0,3 мл води) і струснули для рівномірного розподілу розчину на поверхні насіння.

Пророщування насіння: Процес пророщування проводився в чашках Петрі (d = 9 см). На дно чашки Петрі помістили фільтрувальний папір, додали 5 мл дистиляту і рівномірно розклали зародком вгору по 10 насінин кукурудзи, закрили кришками

Дослідження імунопротекторної дії біорегуляторів Стімпо і Регоплант на картоплі

У 2016-2017 роках Українська науково-дослідна станція карантину рослин ІЗР НААНУ (60321 с. Бояни, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., тел. (037-33) 57-9-30, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) на замовлення Державного підприємства «Міжвідомчий науково-технологічний центр «Агробіотех» НАН і МОН України провела комплекс робіт у картоплярстві.

Проведено вивчення біологічної ефективності використання різних концентрацій біологічно активних імунопротекторів Регоплант і Стимпо (виробник МНТЦ «Агробіотех»)

Ми можемо не шкодити землі

Опублікована стаття в журналі Екологія підприємства №6, 2017, "Ми можемо не шкодити землі"

ecology0617Агросектор сьогодні є одним з основних забруднювачів довкілля. Людство вже зрозуміло, що час, коли можна було просто «брати від природи» все, що потрібно, залишаючи по собі виснажену отруєну землю, давно минув. Над агротехнологіями, які не шкодять природі, в усьому світі працюють багато науковців. Не пасе в цьому задніх і Україна.

Про досягнення вітчизняної науки у сфері дружнього до довкілля агровиробництва розповідає директор ДП МНТЦ «Агробіотех» НАН і МОН України, Сергій Пономаренко.

Читати статтю

Джерело: журнал «Екологія підприємства», №6, 2017

Впровадження регуляторів росту в Київській області на прикладі Яготинського району

yagotin31Державне підприємство «Агробіотех» вже на протязі 3-х років активно співпрацює з управлінням сільського господарства Яготинського району Київського області (безпосередньо з Малюгою Василем Івановичем).

Двадцять господарств району переконалися і довели високу ефективність і доцільність застосування українських полікомпонентних біорегуляторів росту із захисними властивостями.

Наш проект співпраці з Яготинським районом забезпечив зустріч в 2017 році з господарствами і відкрив шлях до широкого застосування українських біорегуляторів фермерскими господарствами. Він, також, послугував узгодженню з Управлінням сільського господарства Київської області (директор депертаменту - Шупік Сергій Миколайович)