ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Ми можемо не шкодити землі

Опублікована стаття в журналі Екологія підприємства №6, 2017, "Ми можемо не шкодити землі"

ecology0617Агросектор сьогодні є одним з основних забруднювачів довкілля. Людство вже зрозуміло, що час, коли можна було просто «брати від природи» все, що потрібно, залишаючи по собі виснажену отруєну землю, давно минув. Над агротехнологіями, які не шкодять природі, в усьому світі працюють багато науковців. Не пасе в цьому задніх і Україна.

Про досягнення вітчизняної науки у сфері дружнього до довкілля агровиробництва розповідає директор ДП МНТЦ «Агробіотех» НАН і МОН України, Сергій Пономаренко.

Читати статтю

Джерело: журнал «Екологія підприємства», №6, 2017

Впровадження регуляторів росту в Київській області на прикладі Яготинського району

yagotin31Державне підприємство «Агробіотех» вже на протязі 3-х років активно співпрацює з управлінням сільського господарства Яготинського району Київського області (безпосередньо з Малюгою Василем Івановичем).

Двадцять господарств району переконалися і довели високу ефективність і доцільність застосування українських полікомпонентних біорегуляторів росту із захисними властивостями.

Наш проект співпраці з Яготинським районом забезпечив зустріч в 2017 році з господарствами і відкрив шлях до широкого застосування українських біорегуляторів фермерскими господарствами. Він, також, послугував узгодженню з Управлінням сільського господарства Київської області (директор депертаменту - Шупік Сергій Миколайович)

Світове досягнення українських вчених для аграріїв

AgroPro5Опублікована стаття в журналі «АГРО PRO» №5, березень 2017, сс. 42-45 «Світове досягнення українських вчених для аграріїв», Сергій Пономаренко, доктор біологічних наук, директор державного підприємства «Міжвідомчого науково-технологічного центру «Агробіотех» НАН і МОН України.

Читати статтю на сайті www.agropro.club

Читати в pdf

Конференція в Уманському національному університеті садівництва

Uman02.02.2017 в Уманському національному університеті садівництва пройшла зустріч вчених університету і Національної академії наук в напрямку реалізації використання фундаментальних і прикладних досліджень з вивчення 54 гербіцидів провідних компаній світу з різними нормами застосування, окремо, і разом з біорегуляторами ДП МНТЦ «Агробіотех». На конференції були присутні проректор з наукової роботи, доктор біол. наук, професор Карпенко Віктор Петрович, фахівці кафедри садівництва і наукові представники кафедри біології та мікробіології, яку очолює доктор біол. наук, професор Грицаєнко Зінаїда Мартинівна.

Представникам фермерського колективу Уманського району запропоновані нові технології в підвищенні врожайності, стійкості рослин до патогенів і паразитів, а також з метою відновлення біорізноманіття грунтів і збереження генетичного потенціалу сортів с-г. культур.

У конференції взяв