ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Впровадження регуляторів росту в Київській області на прикладі Яготинського району

yagotin31Державне підприємство «Агробіотех» вже на протязі 3-х років активно співпрацює з управлінням сільського господарства Яготинського району Київського області (безпосередньо з Малюгою Василем Івановичем).

Двадцять господарств району переконалися і довели високу ефективність і доцільність застосування українських полікомпонентних біорегуляторів росту із захисними властивостями.

Наш проект співпраці з Яготинським районом забезпечив зустріч в 2017 році з господарствами і відкрив шлях до широкого застосування українських біорегуляторів фермерскими господарствами. Він, також, послугував узгодженню з Управлінням сільського господарства Київської області (директор депертаменту - Шупік Сергій Миколайович)

Світове досягнення українських вчених для аграріїв

AgroPro5Опублікована стаття в журналі «АГРО PRO» №5, березень 2017, сс. 42-45 «Світове досягнення українських вчених для аграріїв», Сергій Пономаренко, доктор біологічних наук, директор державного підприємства «Міжвідомчого науково-технологічного центру «Агробіотех» НАН і МОН України.

Читати статтю на сайті www.agropro.club

Читати в pdf

Конференція в Уманському національному університеті садівництва

Uman02.02.2017 в Уманському національному університеті садівництва пройшла зустріч вчених університету і Національної академії наук в напрямку реалізації використання фундаментальних і прикладних досліджень з вивчення 54 гербіцидів провідних компаній світу з різними нормами застосування, окремо, і разом з біорегуляторами ДП МНТЦ «Агробіотех». На конференції були присутні проректор з наукової роботи, доктор біол. наук, професор Карпенко Віктор Петрович, фахівці кафедри садівництва і наукові представники кафедри біології та мікробіології, яку очолює доктор біол. наук, професор Грицаєнко Зінаїда Мартинівна.

Представникам фермерського колективу Уманського району запропоновані нові технології в підвищенні врожайності, стійкості рослин до патогенів і паразитів, а також з метою відновлення біорізноманіття грунтів і збереження генетичного потенціалу сортів с-г. культур.

У конференції взяв

Запущена нова лінія виробництва продукції для особистих підсобних господарств

0119У січні 2017 року запущено нову лінію виробництва биорегуляторов росту рослин Регоплант в зручній упаковці для особистих підсобних господарств.

Продукція представлена наступною упаковкою:

Регоплант "Ягоди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Виноград"- 10 мл на 10 л води

Регоплант "Овочі" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Троянди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Захист саду" - 20 мл на 10 л води

Регоплант "Картопля" - 40 мл на 10 л води

Детальніше