ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Конференція в Уманському національному університеті садівництва

Uman02.02.2017 в Уманському національному університеті садівництва пройшла зустріч вчених університету і Національної академії наук в напрямку реалізації використання фундаментальних і прикладних досліджень з вивчення 54 гербіцидів провідних компаній світу з різними нормами застосування, окремо, і разом з біорегуляторами ДП МНТЦ «Агробіотех». На конференції були присутні проректор з наукової роботи, доктор біол. наук, професор Карпенко Віктор Петрович, фахівці кафедри садівництва і наукові представники кафедри біології та мікробіології, яку очолює доктор біол. наук, професор Грицаєнко Зінаїда Мартинівна.

Представникам фермерського колективу Уманського району запропоновані нові технології в підвищенні врожайності, стійкості рослин до патогенів і паразитів, а також з метою відновлення біорізноманіття грунтів і збереження генетичного потенціалу сортів с-г. культур.

У конференції взяв

Запущена нова лінія виробництва продукції для особистих підсобних господарств

0119У січні 2017 року запущено нову лінію виробництва биорегуляторов росту рослин Регоплант в зручній упаковці для особистих підсобних господарств.

Продукція представлена наступною упаковкою:

Регоплант "Ягоди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Виноград"- 10 мл на 10 л води

Регоплант "Овочі" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Троянди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Захист саду" - 20 мл на 10 л води

Регоплант "Картопля" - 40 мл на 10 л води

Детальніше 

Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні озимої пшениці

foto8sВ розділ "дослідження" додано звіт на тему «Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні озимої пшениці». 

Препарат «Регоплант» застосовувався на полі фермерського господарства «Амадея» Новоодеського району Миколаївської області, наданий для проведення досліду ДП Міжвідомчий

День народження професора, доктора біол. наук Дєєвої Віри Павлівни

Deeva 2Сьогодні, 10 серпня 2016 року, виповнилося б 90 років з дня народження професора, доктора біол. наук Дєєвої Віри Павлівни, яка пішла з життя 19 січня 2016 року.

Ми, разом з вченими Білорусі, глибоко сумуємо відходу з життя дорогої Віри Павлівни. Її внесок ми підтверджуємо нашими дослідженнями, реєстрацією препаратів Стимпо і Регоплант в Білорусі і пропозиціями щодо реалізації створеного наукового потенціалу.

На знак памяті про Віру Павлівну ми випустили брошуру «Біорегулятори рослин», електроний варіант якої додаємо.

З повагою, колектив ДП МНТЦ