ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Запущена нова лінія виробництва продукції для особистих підсобних господарств

0119У січні 2017 року запущено нову лінію виробництва биорегуляторов росту рослин Регоплант в зручній упаковці для особистих підсобних господарств.

Продукція представлена наступною упаковкою:

Регоплант "Ягоди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Виноград"- 10 мл на 10 л води

Регоплант "Овочі" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Троянди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Захист саду" - 20 мл на 10 л води

Регоплант "Картопля" - 40 мл на 10 л води

Детальніше 

Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні озимої пшениці

foto8sВ розділ "дослідження" додано звіт на тему «Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні озимої пшениці». 

Препарат «Регоплант» застосовувався на полі фермерського господарства «Амадея» Новоодеського району Миколаївської області, наданий для проведення досліду ДП Міжвідомчий

День народження професора, доктора біол. наук Дєєвої Віри Павлівни

Deeva 2Сьогодні, 10 серпня 2016 року, виповнилося б 90 років з дня народження професора, доктора біол. наук Дєєвої Віри Павлівни, яка пішла з життя 19 січня 2016 року.

Ми, разом з вченими Білорусі, глибоко сумуємо відходу з життя дорогої Віри Павлівни. Її внесок ми підтверджуємо нашими дослідженнями, реєстрацією препаратів Стимпо і Регоплант в Білорусі і пропозиціями щодо реалізації створеного наукового потенціалу.

На знак памяті про Віру Павлівну ми випустили брошуру «Біорегулятори рослин», електроний варіант якої додаємо.

З повагою, колектив ДП МНТЦ

Участь у 43 щорічному форумі суспільства регуляторів росту рослин США

USA July18У період 17-21 липня відбувся 43 щорічний форум суспільства регуляторів росту рослин США, м Raleigh, North Carolina.

Участь у форумі взяли представники більшості наукових центрів та університетів США, представники компаній виробників біостимуляторів, пестицидів, технологи і вчені з США, Китаю, Іспанії, Канади та України. Нашу країну на цьому форумі представляв директор МНТЦ «Агробіотех» Сергій Пономаренко, який представив науковому товариству досягнення України в створенні полікомпонентних биорегуляторів з біозахисним ефектом Стимпо і Регоплант, які були сприйняті з великим інтересом. Особливий інтерес викликали результати по боротьбі з нематодами. Представники 5 університетів США дали згоду на проведення модельних дослідів в чашках Петрі при пророщування насіння сої з використанням Стимпо і Регоплант у в боротьбі з соєвої нематодою Heterodera Glicinia.

Отримані позитивні результати, які мали місце