ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Участь у 43 щорічному форумі суспільства регуляторів росту рослин США

USA July18У період 17-21 липня відбувся 43 щорічний форум суспільства регуляторів росту рослин США, м Raleigh, North Carolina.

Участь у форумі взяли представники більшості наукових центрів та університетів США, представники компаній виробників біостимуляторів, пестицидів, технологи і вчені з США, Китаю, Іспанії, Канади та України. Нашу країну на цьому форумі представляв директор МНТЦ «Агробіотех» Сергій Пономаренко, який представив науковому товариству досягнення України в створенні полікомпонентних биорегуляторів з біозахисним ефектом Стимпо і Регоплант, які були сприйняті з великим інтересом. Особливий інтерес викликали результати по боротьбі з нематодами. Представники 5 університетів США дали згоду на проведення модельних дослідів в чашках Петрі при пророщування насіння сої з використанням Стимпо і Регоплант у в боротьбі з соєвої нематодою Heterodera Glicinia.

Отримані позитивні результати, які мали місце

Науковці об'єднали зусилля у забезпеченні зелених насаджень міста Києва

05.06.2016 

P12102101На початку 2016 року в комунальному підприємстві по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва Київської міської державної адміністрації (директор Лисенко Сергій Миколайович) виникла певна проблема. Затримка в отриманні посадкового матеріалу бульб тюльпанів з Європи на 2 тижні становило загрозу своєчасного вирощування квітів на весняні свята. На допомогу прийшли науковці ДП МНТЦ «Агробиотех» НАН і МОН України і надали полікомпонентні природні біорегулятори з біозахисним ефектом Стимпо і Регоплант. Науковці з виробниками відпрацювали технологію застосування українських біорегуляторів, а біозахисний ефект (активізація певних генів імунної системи рослин і збільшений виробіток низькомолекулярних si/mi RNA самою рослиною) дозволив мінімізувати наявні пошкодження цибулин патогенами. Результат був

Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і біорегулятора Регоплант при вирощуванні соняшнику

23.09.2015

В розділ «польові випробування» додано звіт на тему «Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні соняшнику». Дослід проводився в умовах посухи! Кількість опадів з моменту посіву і до збирання врожаю — 64

Антистресова пропозиція аграріям

квітень 2015

Складні природні умови весни 2015 (низькі температури) сприяють посиленню стресової ситуації в рослинництві. Порушено фотосинтетичну активність, а відтак і перетворення CO2 у цукри та інші продукти біосинтезу складових фізіологічних процесів рослин. 

Зазначене призводить також до зниження біохімічних процесів у біосфері грунту, порушує стан біорізноманіття мікроорганізмів, що спричиняє вагомий стрес у порушенні процесів живлення рослин.

Науковці ДП МНТЦ