СтаттіСадові дерева

 

Технологія обробки плодових дерев регуляторами росту рослин 

 

Обприскування дерев біостимуляторами проводять одночасно з фітосанітарною обробкою насаджень проти хвороб і шкідників при розпусканні бруньок. Повторне обприскування проводять у фазу бутонізації плодових дерев. Після закінчення цвітіння проводять обприскування регуляторами росту Емістим С або Біолан для зняття стресів, посилення фотосинтезу і поліпшення якості продукції. 

Норма витрати: 1 мл препарату в 5 л води на одне 7-10-річне дерево, 25 мл в 500 л води на гектар насаджень. Для посилення роботи кореневої системи дерев доцільно пролити Емістимом С або Чаркором пристволову зону двічі за вегетацію: навесні при розпусканні дерев і повторно - у період бутонізації-цвітіння. Використовують 2 мл препарату в 20 л води на 1 дерево.

Отримані результати досліджень в рамках трьох міжнародних проектів під егідою Українського науково-технологічного центру та фінансової підтримки США дозволили створити нові полікомпонентні регулятори росту рослин з біозахисним ефектом і на клітинному рівні розкрити механізм регуляторної і біозахисний дії.

Результати державних випробувань дозволили отримати підтвердження високої ефективності та екологічної безпеки препаратів, які значною мірою підвищують імунітет рослин у боротьбі з хворобами та шкідниками.

Пропонуємо експериментальний варіант використання препарату Regoplant при вирощуванні яблунь в органічному землеробстві, який намічаємо реалізувати з фахівцями інституту садівництва НААН, м. Київ, смт Новосілки. (відкривається по кліку)