Головнапро насСтаттіПроект «Шукаємо Адама і Єву для відтворення Едемського саду»

Статті 

Проект «Шукаємо Адама і Єву для відтворення Едемського саду»

 

В 1968-1969 роках у складі делегації фахівців медичної промисловості я був у Іраку на пуску заводу антибіотиків і фармацевтичних препаратів у священному місті Самарра, що у 120 кілометрах на північ від Багдаду. Все сталося добре, і підприємство розпочало роботу. Були також побудовані очисні споруди для забезпечення міста чистою питною водою. 

У період одного із Мусульманських свят (Рамадан) мені поталанило побувати у Вавілоні, де колись квітували сади Семіраміди, і де знаходиться скульптура Вавілонського лева як символ сили, реалізації та бажання.

 А другого дня я вже був у місцях розташування Едемського саду у гирлі річок Тигру і Євфрату, де довелося доторкнутися до стовбура яблуні, з якої було зірвано плід спокуси. За металевою огорожею росло справжнє райське яблуневе дерево з невеличкими плодами (у нас ці невеличкі плоди називають «райками» і готують з них смачне варення). 

Минуло сорок років відтоді. З них 25 присвячено створенню регуляторів росту рослин, вивченню механізмів дії, організації виробництва високих технологій, розробці технологій застосування. Наприкінці минулого року ми створили 2 нових регулятори росту з біозахисним ефектом і пропонуємо використовувати їх для органічного землеробства. 

Я маю таку пропозицію. Ми встановили біля входу в ДП МНТЦ Агробіотех брилу граніту, що нагадує Вавілонського Лева, і пропонуємо схему досліджень. 

 

 

 

 

Щиро Ваш Сергій Пономаренко, автор-винахідник.