ГоловнаВсе новостиНовиниЗастосування Регопланту на НСК "Олімпійський". Наш внесок в перемогу!

Статті10-19.03.2015

Заступник директора київського стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського Анатолій Калоша поділився своєю думкою з приводу проблем з газоном НСК «Олімпійський»." 

- Головною проблемою на "Олімпійському" є якість дернового покриття, зараз воно не міцне. Але поле живе, у трави пішли бічні паростки. Це дає надію, що вже найближчим часом вдасться поліпшити якість покриву.

А далі потрібно проводити комплекс заходів щодо зміцнення дерну. На допомогу співробітникам НСК запрошений один з провідних фахівців доктор біології Сергій Пономаренко. Джероло: http://dynamo.kiev.ua/news/201525.html

10 березня 2015 року на НСК "Олімпійський" відбулася зустріч головного агронома стадіону "Динамо" ім. В. Лобановського Анатолія Калоші і директора МНТЦ "Агробіотех" Сергія Пономаренка. Була обговорена проблема стану газону поля НСК "Олімпійський" та прийнято рішення почати використання українського біорегулятора "Регоплант", що має біозахисний ефект - підвищення імунітету рослин в боротьбі з патогенами та шкідниками. Того ж дня була проведена перша обробка поля шляхом поливу водою з регулятором Регоплант, і почався процес відновлення.

Ми віримо, що українська наука внесла свою лепту в перемогу Київського Динамо - газон починає відновлювати свої властивості!


 19.03.2015 р., Динамо (Київ, Україна) - Евертон (Ліверпуль, Англія)