СтаттіБаклажани

Баклажан завдяки своєму хімічному складу та цінним лікарським властивостям займає належне місце серед овочевих культур в Україні. Наразі проблема підвищення продуктивності вирішується впровадженням у виробництво сучасних енергоощадних технологій із застосуванням регуляторів росту рослин.

Передпосівне замочування насіння в розчині Івіну, Регопланту або Стимпо сприяє підвищенню енергії проростання і схожості, кращому розвитку рослин. Використання стимулятора росту дозволяє виростити високоякісну розсаду, яка краще приживається. На 2-5 діб прискорюється цвітіння і дозрівання плодів, поліпшується їхній товарний вигляд, збільшується вміст сухих речовин. Залежно від сорту і умов вирощування прибавка врожаю складає 28-32 ц/га.

Технологія вирощування баклажанів із застосуванням регуляторів росту рослин.

Передпосівна обробка насіння:

Замочування у розчині Івіну 1 блістер 10 мл протягом 18-20 годин.

Регоплант 0,25 мл на 100 мл води, замочування проводити впродовж 6-8 годин.

Обприскування посівів.

Перше обприскування рослин проводять у фазу 3-4 справжніх листків, або перед висадкою розсади у грунт. Рослини баклажану обробляються препаратами Регоплант у нормі 2,5 мл на 10 літрів води, або Стимпо – 1 мл на 10 літрів води.

Наступні обробки проводять у фазу бутонізації та на початку плодоутворення препаратами Регоплант (50 мл/га в 250-300 л води) та Стимпо (20 мл/га в 250-300 л води).

UKR