Важливо! Остерігайтеся підробок! Препарати можна придбати у нас або у офіційних дилерів. Етикетка та упаковка продукції повинні відповідати розміщеним на нашому сайті.

СтаттіЧаркор

Склад

Високоефективний стимулятор коренеутворення. Композиція регуляторів росту природного походження - продукт біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів, виділених з кореневої системи женьшеню, і синтетичних аналогів фітогормонів.

Препарат рекомендований до використання для прискорення процесів коренеутворення у зелених і здерев'янілих живців, а також укорінення і розвитку кореневої системи саджанців плодових, декоративних дерев, чагарників, квітів, лікарських рослин. Прискорює поділ клітин, ризогенезу, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні.

Діюча речовина Чаркору:

  • Комплекс біологічно-активних сполук - продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів - 1 г/л (насичені і ненасичені жирні кислоти 1428), полісахариди, 15 амінокислот, аналоги фітогормонів цитокінінової та ауксинової природи)
  • Комплекс 2.6-диметилпіридин-1-оксиду с альфа-нафтилоцтовою ксилотою - 8,3 г/л

Переваги

Розвиває симбіотичну мікрофлору в зоні кореневої системи і, як наслідок, посилює розвиток первинної і вторинної кореневої системи

Підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні

Прискорює поділ клітин, ризогенез

Зменшує захворюваність рослин за рахунок активізації імунної системи

Підсилює ефект добрив і мікродобрив

Підвищує стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов (посуха, заморозки)

Застосування

Щоб посилити роботу кореневої системи доцільно полити пристволову зону розчином Чаркор двічі за вегетацію: навесні при розпусканні дерев і повторно - в період бутонізації-цвітіння. Використовують розчин 2 мл препарату в 20 л води під одне доросле дерево.

Живці вносять в розчин препарату 1 мл на 1 л води, а здерев'янілі живці - в розчин 4 мл на 1 л води, занурюють на 3-5 см і витримують 18-20 годин; оброблені живці обмивають водою і переносять в грунт або субстрат для укорінення.

Кореневу систему саджанців перед посадкою на постійне місце занурюють на 1-2 години в розчин препарату (4 мл на 1 л води).

При посадці чагарників і молодих дерев готують "бовтанку", що складається з глини (1 кг на 10 літрів води). Вміст 2-х ампул (по 1 мл) Чаркору і 2 мл Емістиму С розчиняють в 0,5 л води, і отриманий розчин вносять у "бовтанку". У підготовлену суспензію вміщують кореневу систему чагарників, молодих дерев і переносять в призначене для посадки місце. Через 10 днів після висадки в грунт рослини поливають водним розчином регуляторів росту з розрахунку: 1 ампула Емістиму С + 1 ампула Чаркору в 10 літрах води на два кущі або дерева. Подібну процедуру повторюють у серпні для кращої перезимівлі рослин.

UKR