СтаттіКвіти

Технологія вирощування квітів із застосуванням регуляторів росту рослин

Препарати нашого виробництва стимулюють процеси коренеутворення, прискорюють перехід до цвітіння, збільшують кількість бутонів і суцвіть та листову поверхню на 20-30%. Завдяки підсиленню фотосинтетичної активності колір листя стає більш насиченим, поліпшується товарний вигляд квітів та їхня стійкість після зрізання.

komnatnie

Передпосівна обробка

1. Насіння квітів замочують на 8-12 годин в розчині Регопланту (2,5 мл на 1 літр води), підсушують і висівають у ґрунт.

2. Бульбовидні корені, бульби, цибулини перед посадкою занурюють на 2-3 години в розчин Регопланту (2,5 мл на 1 літр води), після чого висаджують у зволожений ґрунт.

Обробка розсади для стимуляції коренеутворення

Кореневу систему розсади перед висадкою на постійне місце занурюють в розчин препарату Регоплант (2,5 мл препарату на 1 л води) або Чаркор (1 мл на 1 л води) на 30 хвилин.

Обприскування рослин

Обприскування рослин проводять для посилення фотосинтетичної здатності розчином препарату Регоплант (2,5 мл в 10 л води) або Стимпо (1 мл в 10 л води) починаючи з квітня, надалі - до жовтня з інтервалом 30 діб.

Рекомендуємо також додавати препарат Регоплант (2,5 мл в 10 л води) при проведенні фітосанітарних обробок спільно із засобами захисту рослин.

Для зменшення стресу під час зрізання квітів доцільно провести обприскування насаджень таким самим розчином препарату Регоплант або Стимпо, що сприятиме кращому стану квітів при зберіганні.

UKR