ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Вплив регуляторів росту рослин Регоплант, Стимпо і Біолан на енергію проростання насіння сої сортів Астор і Страйв

Вплив регуляторів росту рослин Регоплант, Стимпо і Біолан на енергію проростання насіння сої сортів Астор і Страйв

Дата проведення дослідів: 13.03.2021 - 01.04.2021

Перед висівом в грунт насіння сої було оброблене регуляторами росту рослин Регоплант 250 мл/т, Стимпо 25 мл/т, Біолан 25 мл/т, контроль - вода. Для цього помістили 100 грамів насіння в колбу, додали 1 мл робочого розчину (містить 0,025 мл Регопланта - з розрахунку 250 мл/т в 10 л робочого розчину). Ретельно перемішали протягом 2 хвилин. Після цього насіння висушили на фільтрувальному папері і помістили в окремі контейнери з грунтом по 10 шт. в кожний (2 повторності). На 10-ту добу (23.03) були зроблені проміжні виміри надземної частини рослин сої, фото 1, табл. 1:

На 10-ту добу (23.03) були зроблені проміжні виміри надземної частини

Весняна антистресова пропозиція для озимих зернових

Відновлення вегетації озимих відбувається за середньої добової температури вище 5°С. Що пізніше відновиться вегетація рослин, то менше часу залишиться для генетичної реалізації сорту. Потенційна небезпека цього – зворотні заморозки, ранні стадії розвитку рослин можуть потрапити на травневу спеку, і рослина не встигне повноцінно пройти всі стадії розвитку.

Ми пропонуємо:

1. В разі пізньої весни, негативних погодно-кліматичних факторів і пізнього відновлення вегетації – обприскування посівів у фазі відновлення вегетації: Біосил (20 мл/га) + ЕПАА-10 (500 мл/га).
2. Обприскування рослин у фазі кінець кущення – Регоплант (50 мл/га) + ЕПАА-10 (250 мл/га).
3. Обприскування рослин у фазі вихід в трубку–прапорцевий лист – Регоплант (50 мл/га) + ЕПАА-10 (250 мл/га).

Детальніше...

Результати застосуваня регулятора росту рослин Регоплант та мікробіологічного комплексу при обробці насіння озимої пшениці, перші сходи:

Результати застосуваня регулятора росту рослин Регоплант та мікробіологічного комплексу при обробці насіння озимої пшениці, перші сходи:

Контроль – обробка насіння фунгіцидом та інсектицидом.

Мікробіологічний комплекс - регулятор росту рослин Регоплант – 0,25 л/т, Біостимікс насіння – 1,5 л/т, Біостимікс активатор – 1 л/т, прилипач ЕПАА-10 -0,2 л/т.

wheat1

Круглий стіл – обговорення питань розвитку інноваційної екосистеми м. Києва та Київської області, в галузях харчової промисловості, фармацевтичної галузі та біо-фармацевтичної.

Шановні колеги,

2 грудня в режимі онлайн відбудеться круглий стіл – обговорення питань розвитку інноваційної екосистеми м. Києва та Київської області, в галузях харчової промисловості, фармацевтичної галузі та біо-фармацевтичної.

Головні питання дискусії:

  • Статус проекту смарт-спеціалізації по вказаним галузям в Києві та області.
  • Спільноти та категорії учасників інноваційних екосистеми, які вже залучені до процесу інноваційного розвитку вказаних галузей: статус, напрацювання, формати співпраці, успіхи та проблемні питання.
  • Які вже є робочі формати стратегічного планування та розвитку за вказаними напрямами, хто яку грає в них роль.
  • Детальніше...