ГоловнаВсі новини

СтаттіНовини

Впровадження регуляторів росту в Київській області на прикладі Яготинського району

yagotin31Державне підприємство «Агробіотех» вже на протязі 3-х років активно співпрацює з управлінням сільського господарства Яготинського району Київського області (безпосередньо з Малюгою Василем Івановичем).

Двадцять господарств району переконалися і довели високу ефективність і доцільність застосування українських полікомпонентних біорегуляторів росту із захисними властивостями.

Наш проект співпраці з Яготинським районом забезпечив зустріч в 2017 році з господарствами і відкрив шлях до широкого застосування українських біорегуляторів фермерскими господарствами. Він, також, послугував узгодженню з Управлінням сільського господарства Київської області (директор депертаменту - Шупік

Світове досягнення українських вчених для аграріїв

AgroPro5Опублікована стаття в журналі «АГРО PRO» №5, березень 2017, сс. 42-45 «Світове досягнення українських вчених для аграріїв», Сергій Пономаренко, доктор біологічних наук, директор державного підприємства «Міжвідомчого науково-технологічного центру «Агробіотех» НАН і МОН України.

Читати статтю на сайті www.agropro.club

Читати в pdf

Запущена нова лінія виробництва продукції для особистих підсобних господарств

0119У січні 2017 року запущено нову лінію виробництва биорегуляторов росту рослин Регоплант в зручній упаковці для особистих підсобних господарств.

Продукція представлена наступною упаковкою:

Регоплант "Ягоди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Виноград"- 10 мл на 10 л води

Регоплант "Овочі" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Троянди" - 10 мл на 10 л води

Регоплант "Захист саду" - 20 мл на 10 л води

Регоплант "Картопля" - 40 мл на 10 л води

Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні озимої пшениці

foto8sВ розділ "дослідження" додано звіт на тему «Вивчення ефективності сумісного використання пестицидів і регулятора росту Регоплант при вирощуванні озимої пшениці». 

Препарат «Регоплант» застосовувався на полі фермерського господарства «Амадея» Новоодеського району Миколаївської області, наданий для проведення досліду ДП Міжвідомчий

UKR