ГоловнаКУЛЬТУРИовочевіПерець солодкий

СтаттіПерець солодкий

Перець солодкий –  цінна овочева культура родини Пасльонові. Рослини добре ростуть і плодоносять на легких, багатих гумусом ґрунтах, що містять поживні речовини в легкодоступних формах. Як показують наші дослідження, перець дуже добре реагує на позакореневі підживлення регуляторами росту рослин.

Передпосівна обробка насіння і обприскування посівів регуляторами росту рослин сприяють підвищенню польової схожості на 10-25%, кращій приживаності рослин, зменшенню захворювань. Поліпшується якість розсади: вона має краще розвинену кореневу систему, інтенсивніше забарвлення листя. Препарати стимулюють закладку більшої кількості квіток і зав'язей, прискорюють на 6-8 діб дозрівання плодів і на 20-30% збільшують урожайність. Виробничі випробування у господарствах Київської області показали, що використання Івіну, Регопланту і Стимпо, як при обробці насіння, так і при обприскуванні посівів, забезпечує прибавку врожаю на 26-33 ц/га (24-31%).

Технологія вирощування перцю солодкого із застосуванням регуляторів росту росли

Передпосівна обробка насіння:

Замочування у розчині Івіну 1 блістер 10 мл протягом 18-20 годин.

Регоплант 0,25 мл на 100 мл води, замочування проводити впродовж 6-8 годин.

Обприскування посівів:

Обприскування рослин проводять у фазу 3-4 справжніх листків після висадки розсади на постійне місце препаратами Регоплант з розрахунку 50 мл/га або Стимпо 20 мл/га. Повторну обробку проводять у на початку цвітіння та на початку плодоутворення.

UKR