Важливо! Остерігайтеся підробок! Препарати можна придбати у нас або у офіційних дилерів. Етикетка та упаковка продукції повинні відповідати розміщеним на нашому сайті.

Рекомендації

СЕРТИФІКАТИ

 

Sertificat7
Sertificat1
Sertificat2
Sertificat3
Sertificat5
Sert1ua
Sertificat4


Регоплант-лохина

RegoplantLokhina5s

Склад

Новітній поживно-стимулюючий препарат широкого спектру дії, призначений для кореневеого та листового живлення лохини, чорниці, брусниці, журавлини та інших видів верескових.

Активізує основні процеси дихання та живлення рослини, імунну систему. Сприяє кращому розвитку кореневої системи, забезпечує швидке наростання точок росту та бокових пагонів, поліпшує якість ягідної продукції, зменшує ризики захворювання рослин.

Діюча речовина Регоплант-лохина:

  • Комплекс біологічно-активних сполук - продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів - 0,3 г/л (насичені і ненасичені жирні кислоти 1428), полісахариди, 15 амінокислот, аналоги фітогормонів цитокінінової та ауксинової природи)
  • Збалансований комплекс мікроелементів у хелатній формі (цинк, мідь, кальцій, залізо, калій, магній) - загальна концентрація 1,75 г/л
  • Калієва сіль альфа-нафтилоцтової кислоти - 1 мг/л

Переваги

Стимулює розвиток кореневої системи

Забезпечує швидке наростання точок росту та бокових пагонів

Підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов

Підсилює стійкість рослин до хвороб

Препарат повністю розчинний у воді, що значно покращує його засвоєння рослинами (до 95%)

Всі компоненти препарату мають природне походження

Сумісний із засобами захисту рослин

Застосування

ПОСАДКА: Перед посадкою провести замочування рослин на 6 годин із розрахунку 40 мл на 10 л води.

КОРЕНЕВЕ ЖИВЛЕННЯ: Розчинити 40 мл препарату в 10 л води. Поливати під корінь 5-10 л одразу після посадки рослини в грунт, надалі до жовтня з інтервалом 30 діб.

ЛИСТОВЕ ЖИВЛЕННЯ: Розчинити 40 мл препарату в 10 л води. Починати обприскування у фазу бутонізації. Надалі обприскувати рослини 1-2 рази на місяць до жовтня. Обробку проводити вранці або ввечері, в суху погоду.

Технологія застосування не вимагає додаткових втрат. Доцільно використовувати препарат в бакових сумішах з мікродобривами та мікроелементами.

Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години - після 17. Не рекомендується обприскування рослин при швидкості вітру вище 4 м/с.

Фази внесення

Культура

Фаза внесення

Лохина, чорника, брусніка, журавлина

- Фаза бутонізації

- Надалі 1-2 рази на місяць до жовтня.

Кореневе живлення

Розчинити 40 мл препарату в 10 л води. Поливати під корінь 5-10 л одразу після посадки рослини в грунт, надалі до жовтня з інтервалом 30 діб


UKR