СтаттіСоціальний проєкт, правила

До 20-річчя науково-технологічного центру «Агробіотех»!

 

Пів сотні цінних призів для простого та екологічного збільшення врожаю!

Візьміть участь у соціальному проєкті і фотоконкурсі «МІЙ УРОЖАЙ-2020»

Крок 1. Ознайомитися з Правилами проєкту.

Крок 2. Подати заявку через Google Forms (https://is.gd/vezupu) або через електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

до 15 травня 2021 року (включно), прикріпивши 2 фото

Крок 3. Дочекатися підбиття підсумків проєкту (17 травня 2021).

Для найактивніших!! Беріть участь у голосуванні за Приз глядацьких симпатій - Сертифікати на 1000 та 500 грн.

Натискайте Like1 під найкращими на вашу думку роботами та обирайте переможця самі!

 

 

Офіційні правила

проведення соціального проєкту

«МІЙ УРОЖАЙ-2020»

 

(далі за текстом — «Правила» та «Проєкт» відповідно)

 

1. Організатор і Виконавець Проєкту, мета та формат

1.1. Організатором та виконавцем проєкту є Державне підприємство «Міжвідомчий науково-технологічний центр «Агробіотех» НАНУ та МОН України, винахідник та виробник біопрепарату для рослин ТМ «Регоплант».

1.2. Мета проведення проєкту – святкування 20-річчя та підтримка дачників і власників присадибних ділянок (серед яких багато осіб пенсійного віку), котрі вирощують продукцію рослинництва для власних потреб, дбаючи про екологічну чистоту врожаю.

1.3. Формат проведення соціального проєкту «Мій урожай-2020» – призовий конкурс аматорських фото, на яких зображено людину та продукцію рослинництва (зернову, плодову, квіткову, декоративну, трави тощо), вирощену нею.

 

2. Учасники Проєкту

2.1. Учасниками Проєкту можуть бути будь-які особи, які є громадянами України та проживають на території України, за винятком районів проведення ООС та Автономної республіки Крим.

Участь в Проєкті неповнолітніх і недієздатних осіб заборонена.

2.2. Учасниками Проєкту стають особи, які відповідають вказаним у Правилах критеріям та виконали всі умови участі в Проєкті, зазначені в цих Правилах.

2.3. Учасниками Проєкту не визнаються і не мають права брати участь в Проєкті:

- співробітники Організатора та компаній, які беруть участь в організації Проєкту (спонсори, партнери, постачальники тощо);

- чоловік або дружина осіб, зазначених в першому абзаці п.2.3. даних Правил, а також найближчі родичі (матір, батько, брати, сестри, діти);

- особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил.

 

3. Права та обов’язки Учасників Проєкту

3.1. Права Учасників Проєкту:

3.1.1. Ознайомитись із офіційними правилами Проєкту.

3.1.2. Брати участь у Проєкті в порядку, визначеному даними Правилами.

3.1.3. Отримувати інформацію щодо змін у Правилах Проєкту.

3.2. Обов’язки Учасників Проєкту:

3.2.1. Дотримуватися Правил Проєкту та виконувати їх.

3.2.2. Надати коректні та актуальні дані, необхідні для контакту (телефон, електронна пошта) та ідентифікації особи (прізвище, ім’я, по-батькові, вік тощо).

3.2.3. У випадку визначення Призерів, тобто Учасників Проєкту як таких, що мають право отримати один із призів Проєкту, Учасники зобов’язані виконати всі необхідні для цього дії, зазначені в Правилах Проєкту.

3.2.4. Надати Організатору права на використання їх персональних даних, наданих для участі в Проєкті, зокрема, на використання імен Учасників/Призерів, прізвищ, фотографій, інтерв'ю, або інших матеріалів про них із рекламною метою, у тому числі право публікації їх імен і фотографій у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, інтерв'ю зі ЗМІ, у соціальних мережах, зокрема в соцмережі Facebook, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, на безоплатній основі.

 

4. Права та обов’язки Організатора Проєкту

4.1. Обов’язки Організатора Проєкту:

4.1.1. Провести Проєкт у відповідності з даними Правилами.

4.1.2. Повідомити Призерів електронною поштою та/або телефоном про виграш Призів.

4.1.3. Видати Призи Проєкту Учасникам, обраним згідно з процедурою, передбаченою у п. 8 цих Правил з числа тих, хто відповідає вимогам Проєкту.

4.2. Права Організатора Проєкту:

4.2.1. Організатору Проєкту надаються всі права, передбачені цими Правилами Проєкту та чинним законодавством України.

4.2.2. Відмовити у видачі Призів будь-кому з Учасників, хто не виконав усі умови вказані в п.8 цих Правил Проєкту правильно та у повному обсязі.

4.2.3. Відмовити у видачі Призів будь-кому з Учасників, хто не відповідає вимогам Правил Проєкту.

4.2.4. Для отримання Учасниками Призів, Організатор має право вимагати від Учасників додаткові документи, що ідентифікуватимуть їх особи.

 

5. Тривалість Проєкту та місце проведення визначення результату Проєкту

5.1. Проєкт триває з 20 грудня 2020 року до 15 травня 2021 року. Терміни проведення проєкту можуть бути продовжені за рішенням Організатора.

5.2. Визначення Призерів Проєкту буде проведено 17 травня 2021 року за офіційною адресою Організатора. 

6. Призовий фонд

6.1. Призовий фонд Проєкту складається з 50 призів, більшість із яких – комплекти біопрепаратів у блістерній упаковці по 10 мл виробництва МНТЦ «Агробіотех» для легшого догляду за рослинами саду та городу і збільшення їх урожайності на 15-25%.

6.1.1.  Сертифікат номіналом 1000 гривень на продукцію ТМ «Регоплант» – 2 одиниці. Сертифікат цього номіналу може покрити вартість річного запасу біопрепаратів ТМ «Регоплант» для обробки площі по 16,5 соток 4 видів плодових і квітучих рослин саду та городу або більше 65 соток загалом.

6.1.2.  Сертифікат номіналом 500 гривень на продукцію ТМ «Регоплант» – 3 одиниці.

6.1.3.  Сертифікат номіналом 200 гривень на продукцію ТМ «Регоплант» – 10 одиниць.

6.1.4.  Річний запас біопрепаратів ТМ «Регоплант» для обробки площі в 1 сотку – 30 одиниць.

6.1.5.  Сертифікати на безкоштовну доставку при замовленні біопрепаратів виробництва МНТЦ «Агробіотех» на суму від 300 гривень – 7 одиниць.

6.1.6.  Сертифікати на безкоштовну он-лайн консультацію із агрономом МНТЦ «Агробіотех» тривалістю до 30 хвилин – 3 одиниці.

6.1.7.  Під річним запасом слід розуміти кількість чотирьох формул біопрепарату ТМ «Регоплант» у блістерах для проведення рекомендованої виробником кількості обробок площ овочевих, ягідних, квіткових рослин або винограду/дерев упродовж одного сезону з весни до осені.

6.1.8.  Кожен із Призерів додатково отримає Посівний календар на 2021 рік та зразки інших продуктів МНТЦ «Агробіотех» у блістерах (наприклад, укорінювач).

6.2. Призовий фонд обмежений і складає зазначену в п.6.1. кількість призів.

6.3. Відповідальність Організатора за видачу Призів обмежується вищезгаданою в п. 6.1 кількістю призів.

6.4. При цьому Організатор Проєкту залишає за собою право змінювати обсяг Призового фонду Проєкту, або включити додаткові призи, які не прописані в даних Правилах.

 

7. Порядок і спосіб інформування про проведення Проєкту

7.1. Інформування щодо умов, правил проведення та результатів Проєкту здійснюється шляхом:

- розміщення об’яви про проведення Проєкту у галузевих друкованих періодичних ЗМІ та на обраних Організатором Інтернет-ресурсах;

- розміщення посту про Проєкт та його умови в Інтернеті, у соціальних мережах, зокрема, на Офіційній сторінці Організатора у Facebook.

- розміщення об’яви про Проєкт та умов участі в ньому на Офіційному сайті Організатора.

- відповідей на письмові запити на Офіційну адресу електронної пошти Проєкту.

- відповідей на телефонні звернення на Офіційний номер телефону Проєкту для довідок.

7.2. Інші методи комунікації та реклами визначаються на розсуд Організатора.

 

8. Умови участі в Проєкті

8.1. Для участі в Проєкті кожному з Учасників необхідно виконати всі наступні умови (дії):

8.1.1. В електронному вигляді подати заявку на участь у Проєкті згідно п. 8.1.2., надавши у тому числі правильні дані для контакту (номер телефону та адреса електронної пошти) та ідентифікації особи (ПІБ, вік, місце проживання тощо).

за адресою (https://is.gd/vezupu) або

8.2. Заповнюючи анкету, Учасники вказують свої персональні та контактні дані та дають відповіді на кілька запитань з приводу теми Проєкту.

8.3. До участі у конкурсній програмі Проєкту допускаються фото, які відповідають наступним вимогам:

8.3.1. На фото має бути зображений Учасник/Учасниця, і його/її можна легко впізнати, та продукція рослинництва (зернова, плодова, квіткова, декоративна, трави тощо), вирощена власноруч.

8.3.2. Фото має бути чітким та контрастним, розмір – не більше 1 мб, не менше, ніж 600 пкс по меншій стороні, у форматі .jpg або .jpeg.

8.3.3. Зображення не може бути колажем із різних фото.

8.3.4. Фото не порушує етичні норми та принципи суспільної моралі.

8.3.5. Фото не є захищеним авторським правом третіх осіб.

8.3.6. Фото не містить логотипів, надписів, водяних знаків, копірайтів, складних ефектів обробки, рамок, кліпартів або графічних елементів, які можуть бути ідентифіковані як частина корпоративного стилю будь-якої організації.

8.3.7. Фото не перебуває у базі фотостоків.

8.3.8. Кожен із Учасників може подати до 4 (чотирьох) фото, однак у конкурсній програмі братимуть участь лише фото №1 та фото №2, надані у відповідних полях анкети.

8.3.9. Фото, подані Учасниками, але не взяті до конкурсної програми, можуть бути опубліковані за рішенням Організатора, на умовах, визначених цими Правилами для публікації фотографій.

8.3.10. У разі складнощів із завантаженням фотографій при подачі заявки через Google Forms, Учасник/Учасниця може відправити їх на Офіційну адресу електронної пошти Проєкту, скориставшись своєю електронною поштою, вказаною при реєстрації заявки.

8.4. Після відправки заявки через Google Forms Учасники на вказану в анкеті адресу електронної пошти мають отримати копію заповненої ними заявки.

8.4.1 В разі відсутності такого листа в будь-якій папці електронної скриньки або виникнення будь-яких складнощів із подачею заявки на участь у Проєкті, Учасникам рекомендовано надіслати запит на Офіційну адресу електронної пошти Проєкту, вказавши свої дані, задля підтвердження отримання Організатором заявки.

8.5. В разі неможливістю з боку Учасників подати заявку, заповнивши анкету в Google Forms (відсутність аккаунту в Google тощо), вони надсилають запит на отримання анкети на Офіційну електронну адресу електронної пошти Проєкту для наступного заповнення анкети та подачі фотографій до конкурсної програми засобами електронної пошти.

 

9. Умови визначення Призерів Проєкту

9.1. Визначення Призерів Проєкту відбуватиметься 17 травня 2021 року.

9.1.1. Один із двох головних призів отримає Учасник/Учасниця за найкраще фото на думку колективу ДП «МНТЦ «Агробіотех», решту призів буде розподілено шляхом випадкового комп’ютеризованого вибору анкет Учасників.

9.1.2. Організатор залишає за собою право здійснити дзвінок будь-якому Учаснику/Учасниці із числа Призерів у прямому ефірі трансляції на Офіційній сторінці Організатора у соціальній мережі Facebook, для повідомлення про виграш Призу у Проєкті.

9.2. Результати визначення Призерів будуть оприлюднені на сайті Організатора та/або його Офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

9.3. Результати визначення Призерів Проєкту, що матимуть право на отримання Призів, є остаточними й оскарженню не підлягають.

9.4. Організатор проєкту не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Призерами проєкту і прав на отримання Призів. Організатор Проєкту не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. 

10. Терміни та порядок вручення Призів проєкту

10.1. Вручення Призів Проєкту (Сертифікатів) відбуватиметься шляхом відправки їх електронною поштою. Продукцію, замовлену згідно Сертифікатів, Призерам буде передано у вигляді поштового відправлення, здійсненого за рахунок Організатора Проєкту МНТЦ «Агробіотех», з 18 до 28 лютого 2021 року, після уточнення у Призерів даних, необхідних для вручення Призів. Мешканці Києва зможуть отримати продукцію особисто (за умови надання оригіналу документу, що посвідчує особу) за Офіційною адресою Організатора.

10.2. Після визначення призерів Проєкту Організатор телефонує Призерам у кожній категорії із основного списку на номер та відправляє листа на адреси електронної пошти, вказані Учасниками в заявці на участь у Проєкті. При цьому Організатор погоджує з Призерами дані, необхідні для відправки Призу.

Якщо в протягом 3 робочих днів не вдалося зв’язатися з Призером із незалежних від Організатора причин, цей Призер заміщується Призером із резервного списку.

10.3. Основний список призерів Організатор розміщує на Офіційному сайті та Офіційній сторінці у мережі Facebook не пізніше, ніж за 3 робочих дні після проведення визначення Призерів Проєкту.

10.2. Заміна Призів грошовим еквівалентом не допускається. Призи обміну та поверненню не підлягають.

10.5. Організатор Проєкту не несе відповідальності за неможливість Призером отримати Приз із будь-яких причин, що не залежать від Організатора Проєкту, в т. ч. у випадку, якщо номер телефону, адреса електронної пошти, ім'я та/або прізвище або дані для зв’язку з Призером Проєкту іншим способом були вказані неправильно або змінені. При цьому такі Призери Проєкту не мають права на одержання від Організатора Проєкту будь-якої компенсації.

10.6. Організатор Проєкту не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих Призів.

10.7. Організатор Проєкту не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до втрати заявок, які надають змогу брати участь у даному Проєкті.

10.8. Організатор не несе відповідальності за невиконання обов’язків щодо Проєкту у разі настання форс-мажорних обставин, таких, як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Проєкту, інші непідвладні контролю з боку Організатора Проєкту обставини.

10.9. Ідентифікація кожного з Призерів Проєкту здійснюється Організатором за допомогою наданих в анкеті даних, конкурсних фотографій та документу (або його сканів), що посвідчує особу.

10.10. Підтвердженням отримання Призу є документ про вручення поштового відправлення, або, при отриманні призу особисто, розписка.

 

11. Персональні дані

11.1. Кожен із Учасників Проєкту діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Проєкту бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних із можливою участю в Проєкті та отриманням Призу.

11.2. Беручи участь у Проєкті, кожен із Учасників засвідчує і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден із цими Правилами та буде їх дотримуватись, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Проєкту на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, але не обмежуючись, для проведення цього Проєкту згідно з офіційними Правилами (визначення Учасників Проєкту, які мають право одержати Приз, підготовки статистичної інформації тощо).

11.3. Беручи участь в Проєкті, кожен із Учасників Проєкту підтверджує, що з моменту початку його участі в Проєкті він належним чином повідомлений про мету збору його персональних даних та ознайомлений з правами, передбаченими положеннями Закону України «Про захист персональних даних».

 

12. Додаткові умови Проєкту

12.1. Організатор Проєкту залишає за собою право не вступати в письмові та інші контакти з учасниками Проєкту, за винятком випадків, передбачених цими Правилами.

12.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Проєкту відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Проєкту є остаточним і не підлягає оскарженню.

12.3. Зміна та доповнення Правил Проєкту можлива у випадку їхнього затвердження Організатором Проєкту та розміщення корегованих Правил на Офіційному сайті Організатора. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

12.4. Беручи участь в Проєкті, кожен із Учасників/Призерів тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організаторам проєкту з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання імені Учасника/Призера, прізвища, фотографій (у т. ч. поданих на конкурс та поза ним), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором Проєкту та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

12.5. Офіційним сайтом Організатора є сайт http://agrobiotech.com.ua, Офіційною сторінкою Організатора у соціальній мережі Facebook fb.com/agrobiotech.ua (або за назвою @ agrobiotech.ua), Офіційним телефоном для довідок щодо Проєкту +38 (099) 154-1145, +38 (098) 001-3010, Офіційною адресою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Офіційною адресою: Київ, Харківське шосе 50.

12.6. Один Учасник/Учасниця може подати одну заявку на участь у Проєкті.

12.7. В разі отримання Призу фотографією, на якій зображено кілька людей і поданою кількома Учасниками, приз отримує той із Учасників, хто першим подав заявку із дотриманням усіх вимог.

12.8. Організатор не отримує винагороду від жодного з Учасників Проєкту або за їх участь у Проєкті.

UKR