Дата проведення дослідів: 17.08.2023 - 04.09.2023 Мета проведення дослідів: - визначити схожість та енергію проростання насіння озимої...
Фізіологічне обґрунтування застосування гербіцидів і регулятора росту рослин у посівах соняшника в Правобережному...
Регулятор росту кукурудзи - композиція регуляторів росту природного походження і синтетичних аналогів фітогормонів. Препарат широкого спектру дії.
Препарат рекомендований до використання для передпосівної обробки насіння і обприскування посівів кукурудзи.
Діюча речовина Зеастимуліну:
Гарантовано збільшує врожай на 12-19%
Підвищує стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов (посуха, замоозки)
Підвищує польову схожість і енергію проростання насіння
Сприяє розвитку симбіотичної мікрофлори в зоні кореневої системи, і, як наслідок, посилює розвиток первинної і вторинної кореневої системи
Підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні
Знижує фітотоксичну дію пестицидів, зменшує кількість залишкових пестицидів, запобігає спонтанному мутагенезу
Дозволяє знизити норми внесення засобів захисту рослин до мінімально рекомендованих виробником
Зменшує захворюваність рослин за рахунок активізації імунної системи
Підсилює ефект добрив і мікродобрив
Вартість одноразової обробк по вегетації - 35 грн/га
Зеастимулін застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, яку готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.
Передпосівна обробка насіння: обробку насіння кукурудзи препаратом Зеастимулін проводять на насіннєвих заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до правил безпеки та санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набухання насіння і пошкодження його оболонок.
Позакоренева (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години - після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.
Обсяги водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів.
Допускається збільшення норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб'ємних обприскуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамала обробка).
Норми внесення для с-г виробників:
для передпосівної обробки насіння всіх культур: 25 мл/т (робочого розчину - 10 л/т);
для обприскування посівів: 20 мл/га.
Технологія застосування не вимагає додаткових витрат. Доцільно використовувати препарат в бакових сумішах з пестицидами та елементами живлення.
ТУ У 88.264.036-97